Корзина
11 отзывов
Новинка 2019 від Herz Лучшая цена
Это мировые технологии и оборудование для термической обработки и сваривания пластиков
+380676362000

О нас

HERZ GmbH(Німеччина), заснована в 1965 році, займається розробкою та виготовленням пристроїв, обладнання та приладдя для обробки і виробництва пластмас і теплової техніки. За більш ніж 40 років технології та обладнання HERZ стали доступні в багатьох країнах Європи і Азії. Наші співробітники завжди готові надати будь-які консультації та рекомендації щодо застосування обладнання HERZ.

Ми пропонуємо широкий асортимент зварювальних апаратів гарячого повітря для зварювання різних видів покриттів, листів, покрівельних і геомембран, матеріалів для тунелів, тентів для вантажівок і наметів, для рекламних банерів. Пропонуємо зварювальні апарати гарячого і комбінованого клина для зварювання різних геомембран і пластиків.  Наприклад, в області звалищ шламонакопичувачів, лагун або будівництві ставків і пожарніх водойм, пластикове опалення і гнучкі верстати.

Тільки у нас найбільший вибір ручних зварювальних екструдерів, машин для стикового зварювання, вбудованого воздухонагревателей і повітродувок. Крім усього іншого ми пропонуємо запальні пристрої для промислового використання і величезний вибір аксесуарів: насадки, скребки, наконечники, ролики, і т.п.

Ми пропонуємо нашим клієнтам технології, сервіс і навчання роботі на обладнанні для робіт по зварюванню й обробці термопластів з урахуванням 40-річного досвіду в дослідженнях і виробництві устаткування.

Пакет сервісних послуг:

Ми завжди готові швидко надати Вам якісні послуги або компетентну підтримку.

Довіртесь нам: Ми гарантуємо своєчасну доставку та професійне виконання замовлення. Ми надаємо послуги структурно, послідовно і професійно!


Ми робимо Вас незалежними: ТОВ "СП" Херц Україна "пропонує навчити Ваш персонал роботі з обладнанням на місці виконання зварювальних робіт. Ми проконсультуємо Вас щодо запасних частин і іншого необхідного приладдя, які необхідні для виконання технічного обслуговування і ремонта.Ми допоможемо Вам прискорити введення в експлуатацію обладнання Herz за допомогою проведення курсів підвищення кваліфікації на Вашому підприємстві.
ТОВ "Спільне Підприємство "Херц Україна" вирішує Ваші проблеми, пов'язані з логістикою: Наша сервісна служба забирає Ваші зварювальні автомати Herz для проведення технічного обслуговування і ремонту, і після виконання робіт повертає їх Вам.
Ми не залишимо Вас на самоті: ТОВ "СП" Херц Україна "пропонує всебічну технічну підтримку при введенні в експлуатацію обладнання Herz.
Ми експериментуємо заради Вашого успіху: Техніко-економічний аналіз (на місці установки і на Вашому підприємстві) для оцінки матеріалів і методик.
Ми Ваш партнер в аварійних ситуаціях: Для Вас у нас завжди є в наявності обладнання на прокат і демонстраційні версії обладнання.
Наші спеціальні послуги для дистриб'юторів: Ми пропонуємо Вам спеціальне навчання, яке зробить Вас більш незалежними при наданні підтримки Вашим Замовникам.

Ми із задоволенням запрошуємо Вас відвідати наше підприємство: Наші представництва дозволять Вам отримати уявлення про всіх «ноу-хау» компанії Herz, передові розробки і виробничої діяльності фірми. З нагоди Вашого візиту ми також будемо раді обговорити з Вами способи застосування зварювання.

HERZ – Це інновації - орієнтир на практичне застосування - сервіс.

H E R Z – ЦЕ ТРАДИЦІЇ!

Контакты
 • Телефон:
  +380676362000
 • Контактное лицо:
  Кім Олег
 • Адрес:
  вул.Радіщева, Дніпро, Днепропетровская область, Украина
 • Email:
  herzukrainekim@gmail.com
Карта